فیبروز ابرو

روش‌های مختلفی برای زیبایی ابرو درسالن‌های آرایشی به کارگرفته می‌شود که یکی از این موارد فیبروز ابرو نام دارد. فیبروز ابرو دارای مزایا و معایبی هست و معمولا دایمی و نیم‌ دایم به‌کارگرفته می‌شود. فیبروز ابرو یک روش برای زیبایی و نچرال شدن ابرو است که در بین خانم‌ها طرفدارکم ندارد. بیشتر طرفداران زیبایی ازدوست‌داران پروپا قرص آن هستند.

از فیبروز ابرو برای برطرف کردن نواقص ابرو و ایجاد قرینه در ابرو ها، فرم دادن به تاج ابرو ها، ایجاد حالت ظریف و طبیعی به ابرو ها استفاده می‌شود تا با پر کردن نقطه های خالی ابرو به ابرو فرم داده و قرینه سازی انجام شود.

فیبروز ابروچیست؟

فیبروز از جدیدترین روش زیبایی ابرو است که به کمک سوزن مخصوصی رنگ درلایه میانی پوست قرار می‌گیرد. با یک قلم مخصوصکه دارای تیغ‌های ریز و مختلفی استفاده می شود. این تیغ‌ها خراش بسیار ریزی را ایجاد می‌کند تا رنگ در میان این خراش‌ها نفود کند و جای بگیرد. سپس بعد از رنگ خطوطی شبیه به تارهای ابرو در قسمت‌هایی که دچار ریزیش شده است ایجاد می شود. هرچه قدر مهارت فرد پیگمنتر بیشتر باشد این خطوط هماهنگی بیشتری با تارهای نازک ابروخواهد داشت. درغیر این صورت تارهای ابرو با خراش ایجاد شده هماهنگ نخواهد بود. همچنین رنگی که استفاده می‌شود باید با رنگ طبیعی ابرو هماهنگی لازم را داشته باشدتا رنگ ابرو یکدست باشد.

مزایای فیبروز ابرو یا همان میگروبلیدینگ ابرو

معمولا فیبروز ابرو دارای حسن و مزایا و طبیعتا معایبی است که در زیر به این مساله خواهیم پرداخت.

نیمه دائم بودن: فیبروز ابرو یک روش نیمه دایمی برای زیبایی ابروی شماست که با توجه به نوع ،کیفیت رنگ،نوع پوست ومهارت پیگمنتر آن معمولا از 6 ماه تا 2 سال بیشتر دوام نخواهد داشت و بعد از این مدت به راحتی از بین رفته و حتی اگر نخواهید ترمیم کنید جای آن نیز کامل از بین می رود. این از حسن آن هست که شما را دلزده نمی‌کند و دایمی نیست و ادامه آن کاملا به دست خودتان است. به عبارت دیگر ارزش هزینه ای که می‌کنید را دارد و شمارا در یک زمان طولانی خسته نمی‌کند.

بیشتر بخوانید  برای داشتن پوست خوب حداقل هزینه چقدر است؟

ایجاد ظاهر زیبا و آراسته: از مهمترین دغدغه اغلب خانم‌ها زیبایی و مرتب بودن ابروها است که بخصوص بانوانی که سرکار می‌روند وزمان اندکی برای آماده شدن دارند، فیبروز ابرو یک گزینه عالی است که ابروها مرتب و زیبا و آماده است و نیاز به زمان زیادی ندارد. بنابراین داشتن یک ابروی زیبا و آراسته در زمان کم از دیگر مزایای فیبروز ابرو است.

ظاهر طبیعی: درگذشته تاتو حالت غیرطبیعی به ابرو می‌داد و امکان دردو عفونت آن نیز بسیار زیاد بود و بر زیبایی چهره انقدر تاثیر چشمگیر نداشت. اما فیبروز ابرو با ایجاد شکافی به نازکی تار ابرو هم زیبایی ابرو را بیشتر می‌کند و هم حالت طبیعی آن را بیشتر می‌کند. البته برخی از افراد به دلیل حساسیت شاید قادر به آرایش ابروی خود نباشند و برای این افراد فیبرو ابرو بر پایه مواد طبیعی و آلی بسیار عالی است و می‌توانند به زیبایی ابروی خود کمک کنند و ظاهرآراسته‌ای برای خود به وجود بیاورند.

معایب فیبروز ابرو

چرب بودن پوست: افیبروز با وجود اثری که بر زیبایی صورت و ابروها دارد اما برای همه گزینه مناسبی نیست به خصوص برای افرادی که پوست چربی دارند چون پیگمنت‌ها درعمق پوست اثر نمی کند گزینه مناسبی نمی تواند باشد.

زخم :پوست فیبروز شده معمولا بعداز یک دوره یک هفته ای تا 20روزه معمولا پس از انجام فیبروز دارای پوسته‌ریزی و زخم می‌شودکه با توجه به نوع پوست درافراد متفاوت است و باید در این دوران از ابرو به شدت مراقبت کرد، بنابراین برای کسانی که وقت رسیدگی به ابروی خود را ندارند شاید گزینه مناسبی نباشد.

بیشتر بخوانید  بهترین میوه و سبزی‌ها برای پوست کدامند؟

عفونت : عفونت و زخم از مشکلات رایج بعد ازفیبروز ابرو است که اگردر مراکز بهداشتی انجام ندهید و یا از مواد و سایل استریل شده استفاده نکنید،درصد عفونت در ابروی شما بسیار بالاتر است ومشکلاتی دوچندانی خواهید داشت.

آلرژی وحساسیت : برخی از افراد به فیبروزحساسیت دارند به خصوص به مواد و رنگی که استفاده می‌شود و حتی گاهی برخی از مراکز برای کاهش هزینه از مواد با کیفیت و اصولی استفاده نمی‌کنندکه همین مساله باعث آلرژی و حساسیت بیشتر در افراد می‌شود.

هزینه و قیمت فیبروز ابرو

هزینه فیبرو نسبت مستقیمی با مهارت پیگمر و مواد مصرفی و صدالبته مکان انجام آن دارد و بعد از آن قیمت فیبروز به نوع رنگ تاتو و برند سوزن تاتو دارد بنابریان قیمت یکسان نیست و معمولا فیبروز با سوزن مخصوص قیمت بالاتری دارد و درمراکز درمانی با قیمت بیشتری انجام می‌شود.بنابراین قیمت فیبرو ابرو با کیفیت وسایل استفاده شده ارتباط دارد.

ماندگاری فیبروز ابرو

فیبروز ابرو از روش های پرطرفدارا در میان زنان است و امروز یکی از موادر زیبایی ماندگار . افراد زیادی خواهان انجام فیبروز هستند و هاشور ابرو به روش فیبروز به علت بسیاری دارد اما در حالت نرمال ماندگاری آن با توجه به مواد مصرفی بین 6 تا 1سال استکه بعد از این زمان می توانید ترمیم کنید .این روش باعث تغییر فرمو شکل ابروها شده و عمق بهتری نسبت به روش های دیگر هاشور دارد.

سخن آخر

نچرال، طبیعی و پر بودن ابروها در زیبایی زنان به عنوان یکی از آیتم‌های زیبایی همیشه مطرح شده است و روش‌های مختلفی برای زیبایی وحالت دادن به ابرو به وجود آمده است که معایب و مزایای فراوان داشته است. اما فیبروز ابرو از بهترین این روش‌ها است که می‌توانید به آسانی و تحمل دردکمتر نسیت به این کار اقدام کنید و ازداشتن ابروهای زیبای خود لذت ببرید و بدرخشید.

بیشتر بخوانید  نکات ساده اما مهم مراقبتی پس از میکرونیلدینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 − 8 =


بستن
مقایسه